مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز خیار خاردار بوته ای بزرگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع خیار خاردار بوته ای جیرفتصادرات خیار خاردار بوته ای بزرگ

قیمت روز  خیار خاردار بوته ای بزرگ به واسطه بازرگانی فروش این محصول با درنظرگرفتن کلیه عوامل تأثیر گذار در قیمت آن با روشی کاملا منصفانه تعیین گردیده و سپس به صورت مستقیم از طریق این مرکز فروش به تمامی خریداران عرضه می گردد.

قیمت روز خیار خاردار بوته ای بزرگ

انواع خیار خاردار بوته ای جیرفت

انواع خیار خاردار بوته ای جیرفت انواع خیار خاردار بوته ای جیرفت در دو نوع گلخانه ای و زمینی کشت و برداشت می گردد. این خیار ها دارای انواع قلمی، زگیلی و مجلسی می باشند.  

بهترین خیار خاردار بوته ای جیرفت که بدون هیچ گونه آسیب سطحی بوده و بسیار ترد و سبز رنگ و خوشمزه با عطری دلپذیر می باشد یکی از بزرگترین صادرات بخش کشاورزی را به خود اختصاص داده است.

این خیار های مرغوب تحت نظارت های کاملا استاندارد و مراقبتی ویژه و با استفاده از استاندارد ترین کود ها و خاک های مرغوب و حاصل خیز و آب سالم در زمین های پر رونق یزد کشت و برداشت می شوند.

این خیار ها سطح کاملا براق و شیار دار و خارداری داشته که این ویژگی در آن باعث شده از آفت ها به دور بماند و میکروب های چسبنده به سطح خود را با خار هایش نابود نماید.

این نوع از خیار ها بهداشتی ترین خیارهای تولیدی می باشند زیرا دیرتر خراب شده و کیفیت و حجم آب درون پوست خود را حفظ می نمایند به همین دلیل پر تقاضا ترین نوع خیار ها به کشور های مختلف به شمار می آیند.

این نوع از خیار ها کشیده بوده و دارای اندازه هفت پنج الی هست سانتی متر می باشند، سطح خاردار و پرز مانندی داشته و از شیار های بسیار کم عمقی برخوردارند.

صادرات خیار خاردار بوته ای بزرگ

صادرات خیار خاردار بوته ای بزرگ صادرات انواع خیار خاردار بوته ای بزرگ یکی از پر رونق ترین نوع صادرات را به خود اختصاص داده است. این محصول بی نظیر شایسته صادرات بوده و در بهترین نوع کیفیت ممکن تهیه و تولید و بسته بندی می گردد قیمت خیار خاردار از طریق این نمایندگی بسیار مناسب می باشد.

این نمایندگی بزرگ در لیست برترین فروشنده خیار خاردار جیرفت   با نهایی ترین درجه کیفیت در بسته بندی های کاملا استاندارد و محافظت شده می باشد.

این محصول بی نظیر دارای نشان سیب سلامت بوده و در شرایط ویژه و تخت مراقبت های کاملا نظارت شده تهیه و تولید می گردد. خیار محلی یزد به علت کیفیت عالی، تازگی، طعم و رنگ و مزه فوق العاده و قیمت مناسب همواره مورد تقاضای بازار های داخلی و خارجی قرار می گیرد.

این مرکز فروش مفتخر است بهترین نوع این محصول با کیفیت را در اختیار تمامی مشتریان عزیز در سرتاسر نقاط کشور قرار دهد. چنانچه خواهان خرید خیار خاردار بوته ای بزرگ در بسته بندی های حجمی متفاوت می باشید می توانید هم اکنون سفارش خود را به ثبت برسانید و محصولی در خور و شایسته استفاده را دریافت نمایید

محمد شکری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید